20 wrz 2010

Nowinki rekrutacyjne

Tak się ostatnio zastanawiałem po co ja w ogóle piszę o zawodników z High School. Jeszcze rozumiem gdybym skupiał się tylko na tych kilkunastu najlepszych, tych bardziej rozpoznawalnych. Ale po co wspominać o tych mniej znanych, którzy w niektórych przypadkach są dla mnie anonimowi, więc prawdopodobnie też dla większość z was. Może i faktycznie nie ma to sensu... ale przynajmniej za jakiś czas, jak zrobi się o którymś głośniej będzie mogli powiedzieć (i ja też), że już o nim słyszeliście/czytaliście. Dlatego poniżej trochę plotek i trochę oficjalnych informacji.

Zacznę od Austina Riversa, który niedawno ogłosił ostateczną listę trzech uczelni, spośród których dokona wyboru. Zdaniem wielu ekspertów najbliżej mu do Blue Devils, gdzie może znaleźć się również Quinn Cook, który parę dni temu był na oficjalnej wizycie.

Adonis Thomas zapytany ostatnio, czy po zamieszaniu wokół Bruce'a Pearla wciąż rozważa uczelnię Tennessee stwierdził, że wciąć jest na jego liście, ale jednocześnie dodał, że nie zamierza wybierać drużyny, na którą NCAA nałożyła jakieś sankcję.

Po wizycie w Louisville Quincy MilleraDeuce'o Bello oraz huraoptymizmie z tym związanym przyszła kolej na następną uczelnie. I tak obaj panowie niedawno odwiedzili Baylor, tym samym Bears wraz z Cardinals znajdują się w gronie faworytów.

Z potwierdzonych informacji:

Josiah Turner czyli #24 według rankingu Scout.com wybrał drużynę Arizona. Nowy rozgrywający Wildcats do zespołu dołączy w wakacje 2011 roku.

JaKarr Sampson, który był już bardzo blisko Xavier ostatecznie zdecydował się na St. John’s, gdzie od niedawna funkcje trenera pełni Steve Lavin (były ekspert ESPN). Aktualnie jest to najlepszy zawodnik, jakiego do tej pory udało się zwerbować nowemu coachowi i według Scout.com zajmuję #22 pozycję. Podobnie jak Turner, Sampson do drużyny dojdzie w 2011 roku.

Największym przechwytem pochwalić się może uczelnia Baylor, która otrzymała słowną zapowiedź od Isaiaha Austina, czyli zawodnika nr. #2 "Class of 2012". Wysoki center (7 stóp), którego największymi atutami są kozioł i rzut do nowego zespołu dołączy w 2012 roku. Po prostu sprawdźcie ten mix:

Brak komentarzy: