13 wrz 2010

Wokół parkietów

1) Drużyna Baylor pod koszem nie wyglądała najlepiej po odejściu dwóch podstawowych wysokich, jednak niespodziewanie posiłki nadejdą już w tym sezonie. I nie mam namyśli świetnie zapowiadającego się freshmana Perry'ego Jonesa, tylko J'Misona Morgana. Zawodnik ten w ostatnich dwóch latach reprezentował uczelnie UCLA, w której pełnił jednak rolę dalekiego rezerwowego. Zdecydował się na transfer i niespodziewanie wczoraj NCAA zezwoliło mu na grę w nowej drużynie bez potrzeby pauzowania roku. Wciąż pozostały mu dwa lata gry.

2) Trener Bruce Pearl w końcu otrzymał jakąś dobrą wiadomość. Jego dwóch rekrutów z Top100 potwierdziło, że wciąż zamierzają dołączyć do drużyny Tennessee. Kevin Ware i Chris Jones obaj zgodnie przyznali, że afera jaka niedawno wypłynęła wokół coacha Volunteers nie zmieniła ich decyzji.

3) Tony Woods z Wake Forest został niedawno zatrzymany i postawiono mu trzy zarzuty związane z przemocą w stosunku do swojej dziewczyny. Decyzja w sprawie jego gry dla Demon Deacons zostanie podjęta, gdy trener wróci z rekrutacji. W zeszłym sezonie w średnio 13.3min gry notował 4.6pkt i 3.2zb, jednak w tym roku jego rola miała znacznie wzrosnąć. Grozi mu do 20 miesięcy pozbawienia wolności.

Brak komentarzy: