1 gru 2010

Wokół parkietów - Nored, Moore

1) Najważniejszą informacją ostatnich dni było przejście TCU (Texas Christian University) z Mountaint West do Big East. Horned Frogs do nowej konferencji dołączą 1 lipca 2012 roku. Oczywiście przyczyną takiej decyzji była drużyna footballowa tejże uczelni, która podobno radzi sobie bardzo dobrze. Koszykarze zaś tułają się gdzieś za plecami UNLV, San Diego State oraz BYU.

2) Ronald Nored w spotkaniu z Siena po zderzeniu z zawodnikiem rywali doznał wstrząsu mózgu i na boisku spędził ostatecznie tylko minutę. Także nie wystąpił w przegranym meczu z Evansville i wiemy już, że ominie go najbliższe spotkanie przeciwko Loyola (IL). Pod znakiem zapytania stoi również jego występ w sobotnim meczu z Duke.

3) Jeremy Green przeciwko DePaul na boisku spędził 39 minut zdobywając 19 punktów i prowadząc swój zespół do cennego zwycięstwa po dogrywce. Jednak wracając do szatni zasłabł i szybko trafił do szpitala. Badania wykazały, że przyczyną osłabnięcia były powikłania związane z grypą żołądkową, na którym zawodnik Stanford wcześniej chorował i po obserwacji wraz z zespołem wróćił do domu.

4) Darren Moore z UC Irvine ma najlepszy tatuaż jaki widziałem. Wprawdzie nie przepadam za bardzo za takimi dodatkami, jednak dzieło na jego ciele robi wrażenie.


Więcej zdjęć tatuaży możecie zobaczyć na blogu fotografa. Jego inspiracją był oczywiście Spider-man, którego fanem jest od najmłodszych lat. Oprócz faktu, że ma najlepszy tatuaż w zespole, jest też ich najlepszym graczem notując średnio 17pkt, 6.7zb i 2.5prz.

5) Lubicie highlighty? No ja też, dlatego Top-10 High School Plays of ‘10-11. Polecam.

6) Nie tak dawno Kyle Singler przedstawił swój własny filmik z najróżniejszymi rzutami, a kilka dni temu swoje umiejętności pokazał rezerwy Syracuse Nick Resavy. Zawodnik Orange do swojej produkcji zaprosił Gerry'ego McNamara i wygląda ona tak:

Brak komentarzy: