27 wrz 2010

Więcej nowinek rekrutacyjnych

Po krótkiej przerwie wracamy do tematu, o którym ostatnio mówi się najwięcej.

1) Jakiś czas temu pisałem o 15-latku Jamesie Blackmonie, który nie zdążył jeszcze zagrać meczu w szkole średniej, a już wybrał sobie uczelnie. Zdecydował się na grę w Indiana Hoosiers i wygląda na to, że trenerowi Creanowi ten kierunek bardzo się spodobał. Niedawno udało mu się zwerbować o rok młodszego Trey'a Lylesa, który do drużyny dołączyć ma w 2014 roku. Przypomnę tylko, że NCAA aktualnie rozważa wprowadzenie zakazu stosowania podobnych praktyk.

2) Obrońca Norman Powell, który według Scout.com zajmuję #51 pozycję w swoim roczniku zdecydował się na grę dla UCLA.


3) Uczelnia Notre Dame zwerbowała pierwszego zawodnika z Top100 "Class of 2012" i jest nim niski skrzydłowy Cameron Biedscheid. Nowy zawodnik Fighting Irish zarówno według serwis Scout.com oraz Rivals.com zajmuję #73 pozycję w swoim roczniku.

4) Z innych informacji, jeden z najlepszych rozgrywających młodego pokolenia Quinn Cook ograniczył do pięciu liczbę uczelni spośród, których dokona wyboru. W gronie finalistów znalazły się Duke, Kansas, UCLA, Villanova i North Carolina.

5) Obrońca Jabari Brown z Top15 również zmniejszył liczbę uczelni spośród, których dokona wyboru. Na jego ostatecznej liście znalazły się Connecticut, Arizona State, Oregon, Georgia Tech i Washington.

Brak komentarzy: