2 wrz 2010

Wokół parkietów

Trochę starszych newsów wraz z aktualnymi informacjami.

1) Eniel Polynice od nadchodzącego sezonu będzie reprezentował Seton Hall. Były zawodnik Mississippi skończył szkołę w 3 lata i postanowił zgłosić się do Draftu. Gdy jednak okazało się, że na wybór nie ma co liczyć rozejrzał się za nową drużyną i ostatecznie wylądował w ekipie Pirates.

2) Pierre Henderson-Niles w poprzednim sezonie występował w Memphis. Niestety w trakcie jego trwania został wyrzucony przez trenera Pastnera z przyczyn niewiadomych. Okazuje się, że rozbrat z koszykówką nie trwał zbyt długo, a sam zawodnik podpisał kontrakt w lidze japońskiej.

3) Również Ater Majok postanowił kontynuować swoją karierę w profesjonalnej lidze. Zawodnik Connecticut planuje podpisać kontrakt w Australia, czyli w miejscu gdzie spędził większą część swojego życia.

4) Skrzydłowy Tennessee Renaldo Woolridge ponownie przypomniał o swoich muzycznych umiejętnościach. Tym razem nagrał piosenkę o drużynie footballowej swojej uczelni, pod ładnie brzmiącym tytułem "FootVol".


5) Uczelnia Marquette umieściła na swojej stronie materiał wideo z szatni , tym sam rozpoczynając nową serię opowiadającą o drużynie "od kuchni". Z każdym kolejnym tygodniem pojawiać ma się nowy filmik. Poniżej pierwsza część:

Brak komentarzy: