22 paź 2010

Kolejni rekruci wybierają

Jeszcze kilka tygodni temu większość osób (w tym ja) była przekonana, że Miller i Bello zdecydują na na grę oraz odbudowę koszykówki w Louisville. Jednak im bliżej decyzji tym coraz więcej głosów podpowiadało, że wspomniana dwójka wybierze Baylor i tak się właśnie wczoraj stało.

Quincy Miller w rankingu Scout.com obecnie zajmuję drugą pozycję i mimo że przypisuje mu się pozycję silnego skrzydłowego tak naprawdę może grać również na obwodzie, czy to na "trójce" lub nawet jako obrońca. Deuce Bello we wspomnianym rankingu zajmuję dopiero 32 miejsce, jednak uważany jest za najlepszego skoczka i atletę (w amerykańskim tego słowa znaczeniu). Quincy oraz Deuce grali wspólnie na wielu campach i są postrzegani jako dwójka najlepszych kumpli, dlatego od dawno było wiadomo, że uczelnia która zwerbuje Millera dostanie dodatkowo Bello.

Wygląda na to, że w końcu po kilku gorszych latach trener Scott Drew sprowadzi sporo talentu do Bears. W tym roku dołączył Perry Jones (#9 Class of 2010), w 2012 przyjść ma Isaiah Austin (#2 class od 2012) i dodając do tego wspomnianą dwójkę można stworzyć bardzo mocną drużynę. Przy założeniu, że nikt przed wcześnie nie zdecyduję się zgłosić do Draftu, co jest raczej mało realne.

Kolejnym graczem z czołówki jest LeBryan Nash, który ostatecznie zdecydował się na grę w Oklahoma State. Nowy zawodnik Cowboys zajmuję 11 pozycję w swoim roczniku i gdy w 2011 roku dołączy do drużyny czekać go będzie ciężkie sezon. W jego przyszłym zespole nie pozostało zbyt wiele talentu i także nie zapowiada się by obecny rok tu coś zmienił.


Z Top25 rocznika 2011 pozostało już tylko trzech niezdecydowanych graczy. Adonis Thomas, Cody Zeller i Quinn Cook.

Brak komentarzy: