29 paź 2010

Wzmocnienia przed 2011 i 2012

W ostatnich dniach kilku kolejnych czołowych graczy podjęło swoje decyzję i tak pozostało już tylko 15 niezdecydowanych gracze z rankingu Scout.com "Class of 2011". 

1) Numer #8 Adonis Thomas postanowił pozostać niedaleko domu i wybrał stypendium uczelni Memphis. Tym samym trener Pastner potwierdził, że wciąż świetnie radzi sobie z rekrutowaniem, a obecny sezon nie jest przypadkiem. Czekamy na kolejne nazwiska.


2) Obrońca Nick Faust, który zajmuję #41 pozycję także zdecydował się na wybór uczelni w okolicy domu i od przyszłego sezonu będzie występował w Maryland.

3) Bardzo dobrą wiadomość usłyszeli kibice Mississippi State, kiedy #49 Rodney Hood ogłosił swoją decyzję. W gronie finalistów były także uczelnie Louisville i Florida State.

4) #55 Chasson Randle, którego okazję oglądać mieliśmy podczas Mistrzostw Świata do lat 17 w Hamburgu zdecydował się na grę w Stanford. Mimo lepszych propozycji (m.in. z Big Ten) zawodnik wybrał zespół z Pac-10 ze względu na trenera Johnny'ego Dawkinsa.

5) Na wybór Illinois zdecydował się Mike Shaw, który we wspomnianym rankingu jest na #66 miejscu. Tym samym jest czwartym i najlepszym graczem z "class of 2011" jakiego udało się zwerbować trenerowi Weberowi.

6) Na koniec kolejny nowy gracz Steve'a Lavina. Rozgrywający Jevon Thomas poinformował niedawno, że wybrał stypendium St. John’s i do drużyny dołączy w 2012 roku. Lavin ponownie więc pokazał, że jeśli chodzi o rekrutowanie graczy jest w ścisłej czołówce ligi. Czas teraz udowodnić, że zna się również na trenowaniu.

Brak komentarzy: