14 paź 2010

Midnight Madness już jutro

Midnight Madness to nic innego, jak rozpoczęcie pierwszego oficjalnego treningu, w którym cała drużyna może wspólnie przygotowywać się do sezonu. Wcześniej dopuszczone są treningi głównie indywidualne lub w kilkuosobowych grupach.

15 października wszystkie większe uczelnie organizują wieczorem otwarty trening dostępny dla kibiców, który będzie bardziej przypominał show. Tego dnia odbywa się oficjalna prezentacja zespołów, organizowane są również konkursy dla publiczności, jak i dla graczy, między innymi najpopularniejszy konkurs wsadów. Rozgrywana jest także krótka gierka kontrolna 5 na 5, a także wszystkie inne podobne atrakcję, jakie tylko przychodzą wam do głowy.

Na imprezę zapraszani są znani zawodnicy wcześniej grający dla danej uczelni, zapraszani są znane osobistości i organizowane są różne koncerty. Np. w tym roku w Memphis wystąpi Yo Gotti, a w Northwestern Snoop Dogg i Kid Cudi. I głównie zapraszani są rekruci, których w ten sposób stara się zachęcić do wyboru swojej drużyny i szkoły.

Midnight Madness przypomina nam, że sezon NCAA jest tuż za rogiem i najwyższa pora zacząć odliczanie.

Jak co roku ESPN planuje kilka transmisji z tego wydarzenia i tak może będziemy mieli okazje zobaczyć jak to wygląda w Connecticut, Duke, Gonzaga, Kansas State, Kentucky, Memphis lub St. John’s.

Ja natomiast czekam na niezliczoną liczbę filmików na youtube z całych Stanów. To właśnie rok temu podczas tego wydarzenia Olek Czyż wygrał konkurs wsadów Blue Devils.

Brak komentarzy: