20 paź 2010

Nowy projekt - preview

Zbliża się nowy sezon, a w raz z nim nowe projekty i pomysły. Zacznę od największego przedsięwzięcia, jakie planuje w najbliższym czasie wykonać i później przez kolejne lata kontynuować. Otóż wraz z oglądaniem meczy zamierzam notować sobie najważniejsze zalety i wady graczy, którzy zwrócili akurat moją uwagę. Tym samym chcę utworzyć sporą bazę zawodników z krótkimi ich opisami.

Zapowiada się fajnie i mam nadzieję, że dokładnie tak będzie. Żeby jednak nie było tak kolorowo na blogu udostępniał będę opisy tylko tych najlepszych graczy, którzy w niedługim czasie trafią do NBA. W końcu oni cieszą się największym zainteresowaniem większości fanów. Natomiast dostęp do pełnej listy zawodników będą mieli tylko nieliczni.

Jeszcze nie wiem jakiej formie będzie to dostępne, bo jeszcze sporo się pewnie zmieni. Także zostanie umieszczonych więcej ważnych informacji, jak wzrost, waga, rok studiów, dokładniejsze statystyki itd. Dodam tylko, że "update" jest na podstawie daty oglądanych spotkań.

Poniżej mała zapowiedź opisująca 8 zawodników. Po czterech z Texas A&M i Texas Tech.


Opinie w komentarzach mile widziane.

2 komentarze:

Tyrion pisze...

Pomysł zapowiada się całkiem ciekawie i ja przykładowo chętnie sobie Twoje opinie na temat graczy poczytam ;)
Jest jakaś szansa, żeby załapać się do tego grona nielicznych? ;]

Kosi pisze...

Wszystko zależy od wielkości bazy zawodników. Jeśli uda mi się stworzyć to co planuje, to niestety może być ciężko z załapaniem:)