14 mar 2010

Przed Selection Sunday

Czyli co musisz wiedzieć przed dzisiejszą nocą.

Na początek w kwestii organizacyjnej z mojej strony. Złożyło się tak niefortunnie, że sporo spotkań z pierwszej i drugiej rundy w MM nie będę mógł śledzić, więc nie będę mógł zrealizować wielkiego projektu jaki planowałem. W każdym razie będę tu co jakiś czas by przynosić Wam informacje prosto z uniwersyteckich parkietów. Jednak na Sweet 16, Elite Eight i Finał (niestety bez półfinałów Final Four) szykuję coś specjalnego!

Wracając do tej ciekawszej rzeczy, czyli co to jest Selection Sunday możecie przeczytać albo na collegehoops.pl albo tutaj.

I co najlepsze, w tym momencie możecie zapomnieć o wszystkich stronach, które oferują nam darmowe streamy, bo jak co roku NCAA i CBS przygotowało coś specjalnie, czyli March Madness on Demand. W pełni za darmo z dostępem do wszystkich meczy Turnieju zarówno live jak i z odtworzenia plus highlighty i trochę historii.

To wszystko co musicie wiedzieć. Teraz tylko przygotujcie sobie wolny czas, bo będzie na co oglądać.

Aha, bo zapomniałem że na tym świecie żyją szczęśliwcy, którzy posiadają kanał ESPN America. Tutaj dokładna rozpiska, co, o której itd.

Tak więc startujemy dziś o 23:00 z Selection Show.

Brak komentarzy: