11 mar 2010

Live Blogging

W ram przygotowania do MM sobie poćwiczę i na żywo będę informował co się dzieje za oceanem. Na początek to co do tej pory:

21:37
- mecz Syracuse - Georgetown zakończony wynikiem 84:91 przyniósł dwie negatywne informacje ekipie Orange. Po pierwsze ta porażka może źle wpłynąć na ich rozstawienie prze MM, czyli mogą stracić 1 seed. Po drugie kontuzji kolana doznał Arinze Onuaku. Na szczęście prześwietlenie nie wykazało żadnego poważniejszego uszkodzenia, jednak dopiero po jutrzejszych badaniach będziemy znali więcej szczegółów.

- Texas Tech przez 35 minut dzielnie walczyło z Kansas, jednak dwie trójki pod rząd zawodników Jayhawks dobiły ekipę Raiders i było po meczu. Kansas wygrało 80:68.

- Aubrey Coleman rzutem na 4 sekudny przed końcem meczu zapewnił zwycięstwo Houston nad Memphis (prawie jak NBA) 66:65. Co znaczy, że zespół Tiger żegna się z MM. Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie Elliot Williams zostanie w NCAA na jeszcze jeden sezon. A patrząc na nazwiska, które dołączą do drużyny w przyszłym sezonie to oj będzie się działo.

22:34
- Wake Forest niespodziewanie przegrało w pierwszej rundzie ACC z Miami(FL) 62:83, co oczywiście nie wyklucza ich z MM, ale może bardzo negatywnie wpłynąć na ich rozstawienie.

22:47
- i kolejna niespodzianka - Marquette pokonało Villanova 80:76. Już dwie czołowe ekipy odpadły z turnieju Big East, a przed nami jeszcze sporo emocji.

23:17
- Arizona liczyła na udany udział w turnieju konferencji PAC-10, jednak przegrała z UCLA 75:69 i żegna się MM.

- bez większych problemów swoje mecze wygrali New Mexico i Texas A&M.

1:12
- wygląda na to, że zamiast trzech tylko jedna ekipa z konferencji C-USA wystąpi w głównym turnieju. Wcześniej przegrało Memphis, teraz UAB z Southern Miss 44:58.

1:55
- Notre Dame są bliscy sprawienia trzeciej sensacji w konferencji Big East prowadząc do połowy z Pittsburgh 32:29.

- Kansas State po 15 minutach gry prowadzi z Oklahoma State 10 punktami.

- North Carolina po 20 minutach prowadzi ze słabo grającą Georgią Tech 34:24.

2:00
- California pokonała Oregon 90:74, a Jerome Randle po pierwszej połowie zdobył 22 punkty trafiając 8/8 z gry, 4/4 za trzy i 2/2 z osobistych. W drugiej części gry jednak to Patrick Christopher głównie punktował. W całym meczu 21pkt.

3:00
- I stało się Notre Dame pokonało Pittsburgh 50:45. Trzy mecze w Big East i trzy niespodzianki. Czy w West Virginia również przegra?

- Kansas State zniszczyło, zdeklasowało i zmiażdżyło zawodników Oklahoma State w pewnym momencie prowadząc już 30 punktami, a ostatecznie wygrywając 83:64

- Georgia Tech zwyciężyła w pojedynku o wszystko z North Carolina 62:58, dzięki czemu prawdopodobnie zapewniła sobie udział w MM, a Derrick Favors potwierdził, że wart jest wysokiego picka.

3:06
Dla mnie to już koniec oglądania i zabawy, bo za 5 godzin trzeba wstać, dobranoc.

1 komentarz:

mack pisze...

Marquette są ograni cholernie. Doświadczony team. Szukam juz usprawiedliwien dla Cuse i Novy, ale przynajmniej będą mieli kilka dni odpoczynku więcej.