11 mar 2010

Noc z NCAA - 11/12.03.2010

Patrząc na liczbę i jakość spotkań można by odnieść wrażenie, że dziś jest sobota, jednak mamy dopiero czwartek i z każdym kolejnym dniem czeka nas coraz więcej emocji. A to porcja spotkań na dziś:18:00 - Georgetown vs. Syracuse - myślę, że komentarz tu jest zbędny

18:30 - Texas Tech vs. Kansas - jak wcześniej pisałem, oglądanie najlepszej drużyny NCAA sprawia wiele radości.

20:00 - Marquette vs. Villanova - po ostatniej porażce Wildcats muszą pokazać, że są jedną z czołowych ekip.

21:00 - Air Force vs. New Mexico - warto sprawdzić jak radzi sobie zespół, który w MM może sporo namieszać albo przynajmniej by obejrzeć Daringtona Hobsona w akcji.

1:00 - Oklahoma State vs. Kansas State - James Anderson kontra Jacob Pullen, może nie w bezpośrednim pojedynku, ale dwóch zawodników godnych uwagi.

1:00 - Notre Dame vs. Pittsburgh - odmieniony zespół Notre Dame niedawno pokonał Pittsburgh. Czy tym razem będzie podobnie?

1:00 - North Carolina vs. Georgia Tech - Georgia Tech musi ten mecz wygrać, jeżeli chcą być brani pod uwagę w Selection Sunday. Porażka może bardzo negatywnie wpłynąć na notowania Derricka Favorsa przed zbliżającym się draftem.

3:00 - Cincinnati vs. West Virginia - Trzeci mecz w przeciągu trzech dni Cincinnati, czy i tym razem odniosą zwycięstwo? Na pewno ich na to stać.

Oczywiście jest dużo więcej interesujących spotkań, więc sprawdźcie terminarz, by według własnego upodobania ułożyć sobie plany na dziś.

4 komentarze:

TenTutaj pisze...

Air Force? Dobrzy są? Szczerze mówiąc nie słyszałem o nich dużo.

mack pisze...

Szkoda Cuse. Prowadzili 57-51, musialem szybko wyjsc, wracam i za 7min 65-72. Ominąl mnie jakis piekielny run. I Monroe mial do tego momentu 6pkt. Dobrze że Onuaku żyje. Z pozostalych dzisiejszych to raczej chyba nic juz mnie nie zainteresuje, ale z kazdym dniem powinno byc coraz ciekawiej

Kosi pisze...

Chodziło mi o New Mexico a nie Air Force.

TenTutaj pisze...

Domyślam się, bo sprawdziłem, w której ekipie gra Hobson, ale mimo wszystko dalej nic nie wiem o air force :)