15 mar 2011

Wokół parkietów - Kennedy, Wright

1) Zwolnień trenerów ciąg dalszy i tym razem mowa o bardziej znanych nazwiskach. Jim Boylen nie jest już coachem Utah, John Pelphrey został zwolniony z Arkansas, Sidney Lowe opuścił North Carolina State, Oklahoma pozbyła się Jeffa Capela, a Georgia Tech Paula Hewitta. Oczywiście zmian jest więcej, ale jak już nie raz wspominałem mnie zwykle one nie interesują.

2) Chris Wright z Georgetown oraz Chris Singleton z Florida State wrócili już do normalnych treningów i zapewne zobaczymy ich w składach podczas NCAA Tournament.  

3) D.J. Kennedy w spotkaniu z Syracuse zerwał więzadło krzyżowe w prawym kolanie i teraz czeka go długa rehabilitacja. St. John's będą więc musieli poradzić sobie w Turnieju bez trzeciego strzelca (10.4), najlepszego zbierającego (5.6) i przechwytującego (1.8) drużyny. Był to jego ostatni sezon w NCAA. 

4) Poznaliśmy 20 finalistów nagrody Johna Woodena, czyli dla najlepszego gracza sezonu. Zainteresowanych odsyłam pod ten link.

5) Ekipa z DraftExpress.com zebrała wszystkie nagrody i wyróżnienia ze 32 konferencji. Coś podobnego również chciałem zrobić, a teraz już nie muszę. 

6) Oprócz NCAA Tournament dziś rusza również turniej NIT, do którego i tak prawie nikt nie przywiązuję uwagi. Trochę informacji możecie znaleźć tutaj, a drabinkę tu.

7) Fakty, ciekawostki i liczby na temat tegorocznego (i nie tylko) Turnieju. Do przeczytania na blogu ESPN.

Brak komentarzy: