24 mar 2011

March Madness - Sweet 16

Miała być zapowiedź, a wcześniej podsumowanie, ale jak zwykle nie wyszło (Polecam dzieło Sebastiana Hetmana na ZP-1). Na szybko więc, co ciekawego będzie się działo w dzisiejszych spotkaniach.

0:15 - #3 Connecticut vs. #2 San Diego State - wszystko będzie kręciło się wokół Kemba Walkera, ale ciekawie zapowiada się pojedynek na skrzydle Jeremy'ego Lamba z typowanym na wybór w pierwszej rundzie Kawhi Leonardem. Mój typ: UConn.

0:27 - #3 BYU vs. #2 Florida - do czego w stanie jest poprowadzić swój zespół Jimmer Fredette? W Gators nie widać zawodnika, który byłby w stanie choć w jakimś stopniu ograniczyć lidera BYU. Jest za to znacznie więcej utalentowanych graczy, w tym wszechstronny skrzydłowy Chandler Parsons. Serce mówi BYU, rozum - Florida.

2:45 - #5 Arizona vs. #1 Duke - faworyt jest jeden, ale po meczu z Michigan pojawiły się pewne wątpliwości. Teraz jednak po powrocie Kyrie Irvinga Blue Devils będą po kilku treningach, więc i wyglądać powinno to znacznie lepiej. W tym meczu dobra gra samego Derricka Williamsa nie wystarczy. Mój typ: Duke.

2:57 - #8 Butler vs. #4 Wisconsin - wszystko przemawia za Wisconsin, ale Butler już dwa poprzednie mecze powinni przegrać. Matt Howard i Shelvin Mack kontra Jon Leuer i Jordan Taylor. Chciałbym zwycięstwa Wisconsin, ale zapewne znowu w szczęśliwych okolicznościach wygrają Bulldogs. 

Brak komentarzy: