1 lut 2011

Spóźnione newsy

Które już nie powinny nazywać się newsami.

1) Al Nolen w spotkaniu z Michigan doznał złamania stopy i w tym sezonie już raczej nie zagra. Obrońca Minnesota już wcześniej zmagał się z urazem tej samej stopy, ale wtedy skończyło się na 5 meczowej przerwie. W 14 rozegranych meczach notował średnio 8.4pkt, 3.7as, 3.6zb i 2.4prz. Jednak jego wpływ na drużynę był znacznie większy, o czym możecie przeczytać tutaj.

2) Rezerwowy Korie Lucious, który w większości drużyn miałby pewne miejsce w pierwszej piątce został wyrzucony z Michigan State za złamanie zasad drużyny. Obrońca Spartans nie będzie dobrze wspominał tego sezonu i już wcześniej miał na pieńku z trenerem Izzo. W tym sezonie zdobywał średnio 6.5pkt, 4.1zb oraz 1.6as i został drugim graczem zmuszonym do opuszczenia MSU.

3) Wesley Witherspoon został już przywrócony do składu, jednak wciąż nie może grać. Skrzydłowy Tigers zmaga się chorobą stawu kolanowego i nie wiadomo kiedy powróci na boisko. Wliczając zawieszenie Witherspoon opuścił już 5 spotkań swojej drużyny, a w dotychczasowych meczach notował 11.5pkt, 4.9zb i 1.2as.

4) Najlepszy punktujący West Virginia Casey Mitchell został zawieszony na czas nieokreślony przez trenera Hugginsa. Jak zwykle powodem takiej decyzji było złamanie zasad panujących w zespole i nic więcej na ten temat nie wiadomo. Mitchell jest małym objawieniem Mountaineers zdobywając w każdym meczu 16.6pkt i 3.6zb.

5) Wally Judge prawdopodobnie nie zadowolony z roli w zespole postanowił opuścić Kansas State i poszukać sobie innej drużyny. Skrzydłowy Wildcats zmagał się wcześniej z problemami osobistymi i opuścił kilka spotkań. Na parkiecie przebywając średnio 15 minut notował 5.5pkt i 3.8zb.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

trener kansas state to idiota...marnuje judge'a strasznie