17 lut 2011

Wyniki NaCzAAsie - 17.02.2011

• Ekipa Texas wygrała z Oklahoma State 73:55 (Gary Johnson - 17pkt, 10zb), Pittsburgh z South Florida 67:55 (Nasir Robinson - 13pkt, 10zb), Duke z Virginia 56:41 (Nolan Smith - 22pkt, 7zb, 4as), San Diego State z New Mexico 68:62 (Kawhi Leonard - 22pkt, 9zb, 3as), a Texas A&M z Iowa State 71:66 (Khris Middleton - 14pkt, 9zb, 5as).
  • Kemba Walker zdobywając 31pkt, 10as i 7zb poprowadził Connecticut do zwycięstwa nad Georgetown 78:70. W Hoyas Chris Wright miał 19pkt, 5as i 3zb.
  • Wisconsin uległo Purdue 62:70. Jon Leuer zanotował 23pkt i 4zb, a Jordan Taylor 15pkt, 5as i 5zb. Zaś w Boilermakers najlepiej wypadli JaJuan Johnson - 20pkt, 10zb i 4bl oraz E'Twaun Moore - 19pkt i 3zb.
  • Zespół Vanderbilt pokonał Georgia 64:56, a John Jenkins zdobył 21pkt i 3as. Dla Bulldogs 15 oczek rzucił Gerald Robinson.
  • Cincinnati niespodziewanie wygrało z Louisville 63:54. 20pkt i 3zb miał Cashmere Wright, a Sean Kilpatrick dodał 18 punktów. Najlepszy z Cardinals Terrence Jennings uzbierał 14pkt i 4zb.
  • Ekipa Saint Mary's sensacyjnie przegrała z najgorszym zespołem WCC San Diego 66:74. Dla Toreros Chris Manresa zdobył 17pkt i 10zb, a Matt Dorr dołożył 17pkt, 4as i 3zb. W Gaels 24pkt i 9zb miał Mitchell Young.
  • Scotty Hopson notując 23pkt i 4zb poprowadził Tennessee do zwycięstwa nad South Carolina 73:67.
  • Illinois uporało się z Michigan 54:52. Demetri McCamey rzucił 18 punktów, a najlepszy z Wolverines Jordan Morgan miał 12pkt i 7zb.
  • C.J. McCollum z Lehigh uzbierał 31pkt, 15zb, 5prz, 3as, 2bl, jednak jego zespół przegrał po dogrywce z Colgate 90:94.
  • Kamil Gawrzydek w wysoko przegranym meczu przez Idaho State na boisku spędził minutę raz tracąc piłkę.
  • Kamil Janton rozegrał 3 minuty, a jego Eastern Michigan uległo Central Michigan 60:66.