3 lut 2011

Wokół parkietów - Hopson, Knowles

Dawno już nie było prawda? Więc najwyższa pora powrócić do starych przyzwyczajeń.

1) Scotty Hopson podkręcił lewą kostkę na treningu i w najbliższym spotkaniu przeciwko Auburn może nie wystąpić. Sam zawodnik jednak twierdzi, że nie jest to nic groźnego i nie wykluczone, że mimo bólu na boisku się pojawi. Niezależnie od jego obecności Tennessee powinno spokojnie uporać się z rywalem.

2) Drugi najlepszy zawodnik Penn State Jeff Brooks w spotkaniu z Illinois doznał urazu prawego ramienia i czekają go około 2 tygodnie przerwy. Skrzydłowy Nittany Lions w sezonie notuje średnio 13.5pkt, 7zb, 2bl i 1.5as.

3) Preston Knowles nadciągnął ścięgno i będzie zmuszony pauzować w najbliższym spotkaniu przeciwko DePaul. Zawodnik Louisville ze średnią 15 oczek jest najlepiej punktującym w zespole, jednak w ostatnim czasie nieco zawodził i dlatego jego brak może okazać się prawie niezauważalny.

4) Lucas O'Rear złamał rękę i tym samym jego kariera w NCAA została zakończona. Senior z Northern Iowa w obecnym sezonie zdobywał średnio 7pkt i 6zb będąc bardzo ważnym zawodnikiem w drużynie. Panthers zajmują drugie miejsce w konferencji Missouri Valley, ale nie wykluczone, że po stracie O'Reara ich wyniki nieco spadną.

5) Kibice Utah State są najlepsi. Mają Dzikiego Billa (Wild Bill) i już to daję im ogromna przewagę. W ostatnim meczu z Nevada najlepszy kibic Aggies w taki oto sposób rozpraszał uwagę graczy Wolf Pack:


6) Eric Valentin jest dalekim rezerwowym uczelni Green Bay. W tym sezonie w sumie na parkiecie spędził 17 minut, jednak 14 grudnia ustanowił nowy rekord Guinnessa w liczbie trafionych rzutów z połowy w przeciągu minuty (choć nikogo z oficjeli nie było, więc stary rekord wciąż jest aktualny) i już jest znany niemal w całych Stanach. Zobaczcie sami: 

Brak komentarzy: