24 maj 2011

Rekrutacja - newsy i nie tylko

Mam sporę zaległości w tym względzie, ale pora to szybko nadrobić.

1) Nick Faust, który wstępnie rozmyślił się z dołączenie do Maryland ostatecznie zasili skład Terrapins. Ogłoszenie decyzji Fausta nieprzypadkowo zbiegło się z zatrudnieniem nowego asystenta trenera, czemu w przyszłości poświęcę oddzielny wpis.

2) Joseph Uchebo, który w rankingu Scout.com "Class od 2011" plasuję się na #76 pozycji wybrał grę w Junior College. Jeszcze w 2009 roku zapowiedział chęć dołączone do North Carolina State, jednak ze względu na słabe oceny nie będzie mógł zasilić żadnego zespołu z NCAA. W przyszłym sezonie grać będzie w Chipola JC.

3) Trevor Lacey wybrał stypendium Alabama, choć interesowały się nim takie uczelnie, jak Kentucky, Kansas, Auburn, czy Connecticut. #59 gracz w swoim roczniku został trzecim zawodnikiem z Top100, który w najbliższym czasie dołączy do zespołu Crimson Tide.

4) Wciąż ostatecznej decyzji nie podjął DeAndre Daniels, który obok Kevina Ware'a jest jedynym graczem z Top100 bez wybranej uczelni. Daniels w rankingu Scout.com zajmuję #29 pozycję, a w gronie jego faworytów znajdują się Duke, Kansas, Kentucky, Oregon i Texas. Z różnych doniesień wynika, że o swoim wyborze poinformują na początku czerwca. 

Brak komentarzy: