12 lip 2010

Wokół parkietów

1) ESPN i ACC mają nową umowę, która wejdzie w życie od sezonu 2011/2012. Prawa do transmisji zostały sprzedane na kolejne 12 lat za 1.86 miliarda dolarów i dzięki tej umowie stacja ESPN zyskała możliwość pokazywania większej liczby spotkań zarówno koszykarskich, jak i footballowych. Szacuje się, że uczelnie będą dostawały około 13 mln $ rocznie.

2) Walter Pitchford otrzyma jednak zgodę na zmianę uczelni i w przeciągu kilku dni jego "Letter of Intent" z uniwersytetem DePaul ma zostać unieważniony. O co dokładniej chodzi? Zapraszam do zapoznanie się z wpisem sprzed paru tygodni.

3) Blue Devils mają trzeciego z braci Plumlee. Jak wiadomo w składzie Duke jest już Miles i Mason Plumlee, jednak jeśli wspomniana dwójka nie zdecyduję się wcześniej opuścić NCAA do w sezonie 2011-2012 w koszulce Blue Devils będzie biegał także Marshall Plumlee. Ten center według różnych rankingów znajduje się w czołowej 50 graczy w swoim roczniku.

4) Wciąż niepewna jest przyszłość Chrisa Allena z Michigan State, któremu pozostał jeden rok gry. Już chwilę po zakończeniu sezonu pojawiły się informację, że ten zawodnik podpał trenerowi Izzo i może być zmuszony do transferu. Mimo, że cała sprawa ucichła wciąż nie wiadomo, jak potoczą się jego losy, choć pojawiają się przesłanki, że jednak od listopada wciąż będzie grał w Spartans.

Brak komentarzy: