2 lip 2010

Jedni zmieniają, inni odchodzą

W ostatnim czasie sporo się wydarzyło w NCAA, dlatego poniżej krótkie podsumowanie w punktach.

1) Lider UNLV Tre'Von Willis został niedawno zatrzymany przez policję po tym, jak rzekomo dusił swoją dziewczynę. W najgorszym wypadku może być nawet posądzony o próbę morderstwa, czyli prawdopodobnie w przyszłym sezonie już nie zagra. 

To już druga strata, jaka spotkała w tym off-season trenera Lona Krugera. Wcześniej Matt Shaw został wyrzucony z drużyny, po tym jak wykryto w jego organizmie marihuanę. O ile strata tego drugiego nie wydaję się poważna, to już brak Willis, czyli najlepszego strzelca może negatywnie wpłynąć na wyniki UNLV w nadchodzącym sezonie.

2) Eniel Polynice planuję postąpić podobnie jak Roburt Sallie i jeśli tylko uda mu się zakończyć studia w Mississipi w przyszłym sezonie zobaczymy go w składzie Seton Hall.

To bardzo ważne wzmocnienie dla drużyny Pirates, tym bardziej, że dalej w składzie są Jeff Robinson, Jeremy Hazell i Herb Pope, czyli trzech najważniejszych graczy z poprzedniego sezonu.

3) Laval Lucas-Perry został wyrzucony z zespołu Michigan, gdyż jak to zwykle w takich przypadkach bywa "naruszył zasady drużyny". W oficjalnym oświadczeniu można przeczytać, że takich wpadek było kilka i uczelnia nie zamierza więcej tego tolerować.

To kolejny cios dla trenera Wolverines, który wcześniej stracił dwóch czołowych graczy na rzecz Draftu (Manny Harris i DeShawn Sims) oraz kilku swoich asystentów. Trudny sezon przed Johnem Beileinem.

    Brak komentarzy: