8 lip 2010

Quincy Miller TV

Możecie kojarzyć go z Mistrzostw Ameryk do lat 18, gdzie wraz z drużyną USA zdobył złoto. Śmiało można powiedzieć, że to dzięki niemu Amerykanie zajęli pierwsze miejsce, bo to jego celny rzut w finale na 25 sekund przed końcem zapewnił drużynie zwycięstwo Również mogę dodać że indywidualnie wypadł bardzo dobrze, będąc jedną z kluczowych postacie, ale ja nie o tym.

Otóż Miller ma przed sobą ostatnio rok w szkole średniej i ważną decyzję do podjęcia. Lista uczelnie nim zainteresowanych jest długa, a wśród nich: Duke, Illinois, Kentucky, Ohio State, Syracuse i wiele innych.

W sumie nie ma co się dziwić, bo w różnych rankingach znajduję się w czołowej trójce najlepszych zawodników w swoim roczniku, a według niektóry za rok wyprzedzi Michaela Gilchrista czy Austina Riversa i będzie uważany za najlepszego gracza "class of 2011".

Przechodząc do sedna - ONEentertainmentHOOPS.com przygotowało serię kilku krótkich odcinków z Millerem w roli głównej, gdzie można zobaczyć nie tylko jego akcję i highlighty (a jest na co patrzeć), ale również jak żartuje i się wygłupia z kolegami.W skrócie kamera podążą za nim wszędzie.

Fajny, lekki, zabawny i przyjemny materiał to zobaczenia w wolnej chwili. Poniżej dwa odcinki, które do tej pory wyszły.


Brak komentarzy: