5 maj 2010

Wokół parkietów

1) Niedawno pojawiła się informacja, że Terrico White planuje pozostać w drafcie o czym zresztą pisałem. Teraz słyszymy, że Avery Bradley również nie planuje powrócić na studia i zatrudni agenta. Także Elijah Millsap (brat Paula Millsapa z Utah) do składu UAB już nie wróci.

2) 4 grudnia 2010 roku będzie powtórka finału z udziałem Butler i Duke. Oczywiście w chwili obecnej nie wiemy czy Gordon Hayward wróci na uczelnie jednak jakby nie było spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.

3) Skrzydłowy Herb Pope wciąż przebywa w szpitalu, jednak czuje się lepiej i jego stan jest stabilny. Tyle można w tej chwili przeczytać o zawodniku Seton Hall.

4) Pewnie nie wiecie albo nie pamiętacie, ale przed sezonem ekipa Blue Devils zrobiła sobie zdjęcie w stylu Goodfellas. Niedawno na jednej z charytatywnych imprez ten plakat został wydrukowany... z drobną różnicą. W miejsce gdzie była głowa Olka Czyża zrobiono... a z resztą zobaczcie sami:5) Jakbyście się zastanawiali, Terrence Jones wciąż nie podpisał "letter of intent".

1 komentarz:

iminol pisze...

NO! Joe Pesci!