29 cze 2010

Wokół parkietów

1) Roburt Sallie dowiedział się niedawno na spotkaniu z trenerem, że jego liczba minut może znacznie spaść w związku z nadejściem nowych graczy, dlatego zdecydował się na transfer z zamieni Memphisdo Louisville. Obrońca Tigers w zeszłym sezonie na parkiecie średnio przebywał 30.8min w tym czasie notując 10.5pkt, 4zb i 2as.

Roburtowi został już tylko jeden rok gry, ale w związku że już wcześniej zdecydował się na transfer do Memphis w przypadku pauzowania ten sezon automatycznie by mi minął. Jednak po trzech latach spędzonych na uczelni ma szansę na wcześniejsze zakończenie studiów i jeśli uda mu się zaliczyć wszystkie egzaminy w wakacje, od sezonu 2010-2011 będzie mógł normalnie grać dla Cardinals.

2) Stacja CBS wykupiła prawa od ESPN do transmisji pojedynku North Carolina z Duke, które odbędzie się 5 marca. Dzięki temu po raz pierwszy to spotkanie będzie pokazywane podczas prime time, czyli w porze największej oglądalności.

3) Niedawno wspominałem o campie organizowanym przez Chrisa Paula (link), jednak to nie jedyne obozy organizowane przez graczy NBA dla zawodników z NCAA i High School.

Nike Skills Camp, bo o nim mowa był podzielony na cztery części: Amar'e Stoudemire Skills Academy, Deron Williams Skills Academy, Paul Pierce Skills Academy i Kevin Durant Skills Academy. Pełną listę uczestników możecie znaleźć pod tym linkiem, a poniżej krótki filmik z campu D-Willa.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Shumpert z 30 tutaj wymiata.