23 cze 2010

A Draft coraz bliżej

Codziennie czytamy o doniesieniach z workoutów, o zmianach decyzji dotyczących priorytetów danych drużyn i tak naprawdę im bliżej draftu, tym mniej wiemy.

Gdy już było niemal pewne, że Top5 będzie wyglądało następująco: Wall, Turner, Favors, Johnson, Cousins pojawiły się informację, że Nets poważnie rozważają wybór Johnsona z trójką, a o wysokiego powalczą w wakacje. Już to wszystko komplikuję, a biorąc pod uwagę niezdecydowanie reszty ekip w tej chwili ciężko cokolwiek przewidzieć. Pewne wydają się jedynie dwa pierwsze wybory.

W każdym razie mamy już za sobą jedną wymianę numerków, w której Grizzlies oddali do Wolves 25 i 28 wybór, w zamian za 16. Wygląda jednak na to, że to nie koniec, bo i Pacers chcą pozbyć się swojego 10 picku w zamian za rozgrywającego i Nets rozważają różne wymiany z udziałem numerków.

W oczekiwaniu więc na 24 czerwca zapraszam do zapoznania się z profilami zawodników na zagranicznych blogach. Jeżeli poszukujcie ciekawszych, dokładniejszych i bardziej interesujących opisów graczy niż moje , a przede wszystkim więcej polecam dwie strony:

Brak komentarzy: