16 cze 2010

Wokół parkietów

1) Po raz kolejny dobro NCAA zwyciężyło. Tak było przy próbie powiększenia Turnieju, tak było przy próbie zmian konferencji i tak było przy próbie zabrania nam trenera Izzo.

Już oficjalnie trener Spartans powiedział, że do Cavs się nie wybiera i w przyszłym sezonie wraz z drużyną zamierza walczyć o mistrzostwo. Także dodał, że zostaje w MSU... na zawsze.

W każdym razie muszę zaznaczyć, że tak blisko odejścia z Michigan State Izzo nie był nigdy dlatego tym bardziej należy się cieszyć z decyzji jaką podjął.

2) Jednym z istotniejszych powodów, dla których uwielbiamy NCAA są kibice. Ich radość, spontaniczność, zachowanie i wiele różnych cech wyróżnia spośród wszystkich innych fanów. Jednym z takich przykładów jest kibic Utah State "Wild" Bill Sprout.Niestety z powodu problemów z sercem Bill ostatnio trafił do szpitala i jest w stanie krytycznym. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce wróci do zdrowia i w przyszłym sezonie również będziemy mogli go oglądać w tak dobrej formie.

3) Zapowiada się na jeszcze jedną drobną zmianę. Otóż chodzą słuchy, że do Pac-10 od 2011 roku dołączyć ma również uczelnia Utah. W tej chwili trudno powiedzieć cokolwiek więcej, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na dalszy przebieg wydarzeń.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

co jest Kosi z Dee Bostem??bo czytalem gdzies ze D-league go czeka albo europa i za rok do draftu...

Kosi pisze...

Jest dokładnie jak mówisz. Dee Bost zrezygnował z udziału w Drafcie (niestety dla niego po terminie i nie będzie mógł grać w przyszłym sezonie w NCAA, jego apele na chwilę obecną nic nie dały) i czeka go albo Euoropa albo D-League.
A czy za rok zgłosi się do Draftu to jeszcze nie wiadomo :)