1 cze 2010

Wokół parkietów

1) Niedawno wyszło na jaw, dlaczego Keith “Tiny” Gallon mimo nie najlepszego roku i nie najlepszej formy zdecydował się na udział w Drafcie. NCAA rozpoczęło śledztwo w sprawie pieniędzy jakie otrzymał od swojego trenera w High School i w obawie przed karą uciekł tam gdzie NCAA go nie sięgnie.

2) Nie pamiętam czy wspominałem, ale syn Michaela Jordana, Jeffrey zdecydował się na transfer i przeniesie się z Illinois do Central Florida, gdzie gra już jego brat Marcus. Wychodzi więc na to, że trener UCF wymienił Kuśmieruka na Jordana. Całkiem ciekawa wymiana.

3) Percy Miller. Znacie? Ok, to może Lil' Romeo? Też nie wiecie kto to? Cóż... to ta sama osoba, a dokładniej zawodnik USC, który w ostatnich dwóch sezonach rozegrał łącznie 19 minut w 9 spotkaniach. W każdym razie zdecydował się na transfer i opuści swoją uczelnię, choć chodzą słuchy, że to bardziej trener zrezygnował z jego usług. Za to będzie miał więcej czasu by skupić się na kolejnych albumach, których o dziwo wydał już 6. Poniżej można zobaczyć na co stać Millera:


Lil' Romeo to ten pan, koło którego przeleciał J.R. ;)

Brak komentarzy: