22 gru 2010

Wyniki NaCzAAsie - 22.12.2010

• Drużyny Ohio State, San Diego State, Purdue, Brigham Young i Texas A&M zgodnie z planem wygrały swoje mecze.
  • Zespół Tennessee odniósł trzecią porażkę z rzędu ulegając USC 64:65. 15pkt, 4zb, 4as i 4prz dla Trojans miał Maurice Jones. W Volunteers Tobias Harris zanotował 14pkt i 3zb.
  • Także Kansas State osłabione brakiem Jacoba Pullena i Curtisa Kelly'ego przegrało z UNLV 589:63. Rebels do zwycięstwa poprowadził Tre'Von Willis zdobywając 16pkt i 4zb. Rodney McGruder z Wildcats miał 11pkt, 10zb i 3prz.
  • Pierwszej porażki w sezonie doznali zawodnicy Northwestern. Ich pogromcami byli St. John's wygrywając 85:69. Dwight Hardy miał 24pkt, 4prz i 4as, a Justin Brownlee dołożył 21pkt, 6zb i 4as. W zespole Wildcats najlepiej wypadł John Shurna notując 28pkt i 6zb.
  • Z pozostałych drużyn swoje mecze wygrały zespoły North Carolina, Georgia, Cincinnati (wciąż bez porażki), Marquette, Vanderbilt oraz UCLA.
  • Paweł Kiełbasa na boisku spędził 4 minuty oddając dwa niecelny rzuty oraz przechwytując jedną piłkę.
  • Kamil Gawrzydek w 7 minut zdobył 2pkt (2/3 z osobistych) i 1zb oraz miał 1 faul.
  • Kamil Janton zagrał najlepszy mecz w sezonie zdobywając 11pkt i 8zb w 25 minut gry.