3 sty 2011

Zapowiedź tygodnia

Pamiętacie ostatnią taką notkę? Wiem była biedna, ale będzie lepiej. Za namową kolegów z Czwartej-Kwarty postanowiłem nieco rozbudować ten cotygodniowy wpis i przenieść go właśnie tam, by więcej ludzi mogło go zobaczyć.
"Poniedziałek

1:00 – Georgetown vs. St. John’s
W G’Town jest co najmniej trójka graczy, na których warto zwrócić uwagę. Świetny strzelec Austin Freeman, nieprzewidywalny Jason Clark oraz rozgrywający Chris Wright. Ta trójka obwodowych sieje postrach w lidze i chyba tylko w Duke (i może Villanova) mogą pochwalić się równie silnym obwodem. Wygląda więc, że St. John’s są na straconej pozycji, jednak sezon zaczęli bardzo dobrze i będzie to dla nich ważny sprawdzian. Dodatkowo grają u siebie, co w NCAA ma ogromne znaczenie i można oczekiwać małej sensacji w Big East.

1:30 – Michigan State vs. Northwestern
Na papierze znacznie lepiej prezentują się Spartans, bo mając w składzie Durrella Summersa, Kalina Lucasa oraz Draymonda Greena inaczej być nie może. Na boisku jednak wypadają różnie, o czym świadczy ich ostatnia porażka z Texas oraz wygrana z Minnesota. Northwestern zaś pierwszy mecz przegrali dopiero 21 grudnia, ale po części wynikało to ze słabego terminarza. Dodatkowo w składzie Wildcats gra najlepszy zawodnik, o którym nikt nic nie mówi i zarazem kandydat na najlepszego gracza roku John Shurna. Zapowiada się na bardzo wyrównany mecz w Big Ten.

5:00 – Nevada vs. Fresno State
Czy tu trzeba coś pisać? Choćby dla Olka Czyża warto wstać o 5 rano i sprawdzić, czy ostatni dobry mecz nie był wynikiem przypadku. Także będzie to kolejny ważny sprawdzian dla zawodników Wolf Pack, którzy po fatalnym początku sezonu planują namieszać w konferencji WAC."
Reszta znajdziecie klikając w ten link - NCAA: Zapowiedź tygodnia. Enjoy.

Brak komentarzy: