5 sty 2011

Wyniki NaCzAAsie - 05.01.2011

• Notowane ekipy Ohio State (Jared Sullinger - 24pkt, 12zb), Pittsburgh (Gilbert Brown - 19pkt, 5zb), Texas i Minnesota (Trevor Mbakwe - 11pkt, 16zb i 5bl) pokonały swoich rywali.
  • W najciekawszym meczu Notre Dame wgrało z Connecticut 73:70. Fighting Irish do zwycięstwa poprowadził duet Ben Hansbrough (21pkt, 5zb, 4as) i Tim Abromaitis (19pkt, 7zb). Kemba Walker wprawdzie zdobył 19pkt, 7zb i 5as, ale ponownie miał fatalną skuteczność trafiając tylko 8 na 23 rzuty. Najlepszy mecz w sezonie rozegrał Shabazz Napier notując 18pkt i 5as.
  • Casey Mitchel zdobywając 18pkt, 4zb i 3as poprowadził West Virginia to pierwszego zwycięstwa w konferencji Big East nad DePaul 67:65.
  • Zespół Baylor wygrał z Morgan State 89:72, a LaceDarius Dunn rzucił 42 punkty trafiając między innymi 10 na 18 rzutów za trzy. Dewayne Jackson z Morgan State miał 29 oczek.
  • Mike James z Lamar poprawił jednak jego wyczyn i w wygranym meczu z Louisiana College zdobył 52pkt (!!!) w 28 minut gry, trafiając 18 na 35 rzutów w gry, w tym 11 na 21 za trzy i 5 na 7 z osobistych.
  • Kamil Janton na boisku spędził 11 minut zdobywając 2pkt, 2zb i 1as. Eastern Michigan wygrało z Ferris State 76:60.
  • Robert Lewandowski w 12 minut uzbierał 6pkt i 3zb, a jego Texas Tech pokonało Delaware State 79:60.