18 sty 2011

Zapowiedź kolejnego tygodnia

Podsumowanie poprzedniego tygodnia możecie przeczytać jak zwykle na stronie CollegeHoops.pl, a dodatkowo opisy niektórych spotkań na koszykowka.net oraz Zawsze Po Pierwsze.

Zapowiedź nadchodzącego tygodnia do przeczytania już w pełnej wersji na Czwarta-Kwarta.com .

"Wtorek
 1:00 – Michigan State vs. Illinois
 Drużyna Michigan State w ostatnim czasie zaliczyła dwa zwycięstwa, ale zakończone dopiero po dogrywce. W dobrej formie wciąż jest wszechstronny skrzydłowy Draymond Green, który nawet jeśli nie zdobywa wielu punktów jest bardzo ważnym punktem w zespole. Gdyby jeszcze Kalin Lucas i Durrell Summers ustabilizowali formę Spartans byliby faworytami tego meczu. Teraz więcej szans daję się ekipie Illinois, która ostatnio jest nieco w dołku. Zawodzą głównie wysocy, choć i Demetri McCamey nieco rozczarowuje. Jeśli tylko Mike Davis i Mike Tisdale zagrają na swoim poziomie Fighting Illini powinni ten mecz wygrać. 
Draft watch: Demetri McCamey powinien załapać się do pierwszej rundy, a Durrell Summers i Kalin Lucas mają pewne miejsce w drugiej rundzie.
1:00 – Tennessee vs. Georgia
Volunteers grają nierówno i choć niedawno wygrali z Vanderbilt na swoim koncie mają porażki z dużo słabszymi rywalami. Georgia zaś prezentuję się tylko nieco lepiej i mimo porażki z Vanderbilt może pochwalić się zwycięstwem z Kentucky. Zapowiada się więc na ciekawe i nieprzewidywalne widowisko, w którym zmierzą się Scotty Hopson oraz Tobias Harris z Travisem Lesliem i Trey’em Thompkinsem. Dwójka która lepiej się zaprezentuję poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
Draft watch: Tobias Harris ma szansę na wybór w Top15, Trey Thompkins i Travis Leslie powinni załapać się do pierwszej runda, zaś Scotty Hopson ma pewne miejsce w drugiej rundzie."

Przed nami także dwa spotkania z udziałem Olka Czyża, które ostatecznie powiedzą nam do czego zdolny jest w tym sezonie młody zespół Nevada.

Zachęcam do częstego oglądania NCAA!

Brak komentarzy: