14 sty 2011

Wyniki NaCzAAsie - 14.01.2011

• Minnesota wygrała z Purdue 70:67 dzięki 26pkt i 4as Blake'a Hoffarbera. W Boilermakers 29pkt, 11zb i 2bl miał JaJuan Johnson.
  • Washington sensacyjnie przegrał z Stanford 56:58. Dla Cardinal 14pkt, 5zb i 2bl zdobył Josh Owens, zaś w Huskies najlepszy był Isaiah Thomas notując 14pkt, 7as i 3zb.
  • Dee Bost miał 25pkt, 8as i 6zb, a Renardo Sidney dołożył 24pkt i 5zb prowadząc Mississippi State do cennego zwycięstwa nad Mississippi 69:65. W szeregach Rebels Chris Warren uzbierał 25 oczek.
  • Mimo że Malcolm Delaney zdobył 28pkt, 5as i 4prz Virginia Tech uległa North Carolina 61:64. Dla Tar Heels 17pkt, 8zb i 4bl zdobył John Henson.
  • Allen Crabbe zdobywając 30pkt i 5zb poprowadził California do zwycięstwa po dogrywce nad Washington State 88:81. Klay Thompson z Cougars zanotował 36pkt, 5as i 3zb.
  • John Flowers z West Virginia uzbierał 24pkt, 6zb, 5as, 5bl i 3prz.
  • Paweł Kiełbasa na boisku spędził 9 minut zdobywając 2pkt, 6zb, 1prz oraz 1 stratę 1 faul, a jego Chicago State wygrało z Houston Baptist 91:82.
  • Kamil Gawrzydek w wysoko przegranym meczu Idaho State z Northern Colorado 37:57 na boisku spędził 8 minut notując 2pkt, 1zb oraz 1 stratę i 2 faul.