28 lis 2010

Wyniki NaCzAAsie - 28.11.2010

Nie martwcie się. Dziś planuję napisać coś ciekawego. Może niekoniecznie tu, ale standardowo o NCAA. Na razie jednak codziennie podsumowanie.

• Duke (Kyle Singler - 30pkt, 5zb), Pittsburgh, Kansas, Syracuse, Georgetown (Austin Freeman - 32pkt), Illinois, Texas i Butler (Matt Howard - 19pkt, 13zb) z większymi lub mniejszymi problemami, ale zgodnie z planem wygrali swoje spotkania.
  • Jedyną niespodzianką, w której przegrała rozstawiona drużyna była porażka Purdue z Richmond 54:65. Do zwycięstwa Spider poprowadził Kevin Anderson notując 28pkt i 5zb.
  • W najciekawszym spotkaniu nocy Xavier pokonało po trzech dogrywkach Wofford 94:90. Tu Holloway miał 28pkt i 7as, ale warto też odnotować 22pkt i 12zb Jamela McLeana. W zespole Terriers 33 oczka rzucił Noah Dahlman.
  • Ekipa Dayton przegrała z Cincinnati 34:68 i pozwolę sobie zostawić to bez komentarza.
  • Saint Mary's przegrali pierwsze spotkanie w sezonie, a ich pogromcami zostali BYU. Jimmer Fredette był najlepszym graczem meczu notując 24pkt, 4as, 3zb i 3prz.
  • Brian Oliver z Georgia Tech rzucił 32pkt i miał 6zb.
  • Keith Benson przeciwko Austin Peay miał 22pkt, 22zb, 7as oraz 6bl i jego Oakland wygrało po dogrywce 78:70.
  • Hillary Haley z Maryland-Eastern Shore zdobył 32pkt, 10zb i 3as prowadząc swój zespół do zwycięstwa po dogrywce z Navy 89:81.
  • Robert Lewandowski w 36 minut gry miał 8pkt i 9zb, jednak Texas Tech przegrało z South Florida 61:64.