14 lis 2010

Wyniki NaCzAAsie - 14.11.2010

Wiem, że większość z was nie przegląda wszystkich statystyk, dlatego żebyście zawsze byli na czasie powstał z dniem dzisiejszym specjalny cykl poświęcony właśnie najważniejszym wynikom z ostatniej nocy. Nie martwcie się też, że mało piszę o przebiegu samych spotkań, czy inne podsumowania. Po prostu wciąż wracam do zdrowia i staram się w między czasie chwytać jak najwięcej meczy. Wkrótce przyjdzie pora na większe opisy.

  • Illinois, Pittsburgh, Washington i Butler, czyli cztery rozstawione drużyny bez większych problemów pokonały swoich rywali, a każdy z liderów zagrał na swoim bardzo dobrym poziomie.
  • Zgodnie z planem zakończył się także spotkania innych drużyn z największych konferencji. Swoje mecze między innymi wygrały drużyny Dayton, Oklahoma State, Washington State, USC, Michigan czy Oregon.
  • D.J. Cooper z Ohio zdobył 25pkt, 7as, 5zb oraz 3prz i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa nad Delaware 88:69. Teraz wiemy, że świetny mecz z Georgetown w zeszłorocznym Turnieju nie był przypadkowy.
  • Freshman Trey Zeigler w końcu zagrał na miarę oczekiwań i spotkanie zakończył z dorobkiem 21pkt oraz 4zb, jednak jego Central Michigan przegrało po dogrywce z Montana State 58:65.
  • Kawhi Leonard z San Diego State zdobył 21pkt, 12zb oraz 3as i poprowadził San Diego State do zwycięstwa nad Long Beach State 81:65.
  • Nevada oczywiście bez Olka w składzie wygrała z Montana 81:66, a najlepszym graczem meczu był Dario Hunt zdobywca 18pkt i 7zb..

Brak komentarzy: