19 lis 2010

Wokół parkietów - Harris, Paul

1) W spotkaniu z San Diego State urazu doznał Elias Harris i obawiano się najgorszego, czyli zerwania ścięgna Achillesa. Ostatecznie prześwietlenie wykazało tylko nie groźne uszkodzenie i zamiast kilkumiesięcznej przerwy czeka go tydzień lub dwa odpoczynku. Lider Gonzaga z powodu różnych urazów jak do tej pory zawodził, jednak jego brak w poniedziałkowym meczu z Kansas State może bardzo negatywnie wpłynąć na grę zespołu.

2) Charles Barkley, Kenny Smith i Marv Albert będą wspomagać CBS podczas transmisji spotkań z March Madness. Pierwsza dwójka będzie gościć w studiu, gdzie przeprowadzać będzie najróżniejsze analizy, jak robią to w TNT przy okazji spotkań NBA. Albert zaś będzie komentował kilka początkowych spotkań Turnieju. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać. Może panowie nie są na bieżąco z realiami NCAA, ale wciąż warto będzie to zobaczyć

3) Drużyna Michigan State planuje rozegrać w przyszłym sezonie oficjalne spotkanie na zadokowanym lotniskowcu. Mecz ma się odbyć podczas Dnia Weterana czyli 11.11.2011 roku, a w gronie potencjalnych rywali wymienia się m.in. North Carolina. Jak na razie są to tylko wstępne plany, jednak wszystko na to wskazuję, że prędzej czy później do takie pojedynku dojdzie.

4) Brandon Paul do pory kojarzony był raczej z rzutami. W spotkaniu z Southern Illinois pokazał, że potrafi coś jeszcze:


Pewnie wszystkich wsadów z tego sezonu nie widziałem, jednak jak na razie jest to dla mnie numer jeden!

5) Każda drużyna ma różne zwyczaje i rytuały przedmeczowe. Niektóre są wykonywane już na parkiecie, a inne odbywane są w szatni. Kansas State znalazła złoty środek i tak oto "nakręca" się w korytarzu prowadzącym na boisko:

Brak komentarzy: