15 lis 2010

Wyniki NaCzAAsie - 15.11.2010

• Faworyci, czyli rozstawione ekipy bez problemów pokonały swoich rywali, a jedyny fakt warty odnotowania to drugi słaby występ freshmana Fabricio Melo. Zawodnik Syracuse w 13 minut gry miał 2pkt, 4zb oraz 5 fauli.
  • Lider Seton Hall Jeremy Hazell poprawił "shot selection" i do zdobycia 28 punktów potrzebował tylko 11 rzutów z gry oraz 8 z osobistych, które zresztą wszystkie trafił.
  • Jordan Williams z Maryland nie zwalnia tempa. Tym razem przeciwko Maine zdobył 20pkt oraz 11zb i jest to jego trzecie z rzędu double-double.
  • Mamy drugie triple-double w sezonie, ale za to jakie! Chris Singleton w meczu z UNC Greensboro miał 22pkt, 11zb, 10prz (!), 6as i 4bl oraz 5 strat.
  • Jim Mower z Lafayette ustanowił rekord kariery rzucając 8 trójek (na 11 prób) i zdobywając 31 punktów, jednak jego drużyna przegrała z Rider 73:80.
  • Grało dwóch Polaków: Kamil Gawrzydek w 10 minut zanotował 1pkt (1/2 z osobistych), 2 zbiórki w ataku, 1 stratę i 1 faul, zaś Paweł Kiełbasa na parkiecie spędził minutę dłużej zdobywając 2 punkty (1/4 z gry), 2 zbiórki, 1 stratę i 4 faule.