12 lis 2010

Wokół parkietów - Zeller, Joseph

1) Cody Zeller zawodnik nr. #16 według scout.com zdecydował się wybrać stypendium uczelni Indiana, tym samym nie pozostał już ani jeden nie zdecydowany gracz z Top25 "class of 2011". Brat Luke'a z Notre Dame i bardziej znanego Tylera z North Carolina nieco zaskoczył wszystkich i zrezygnował z możliwości gry w Butler lub UNC kosztem właśnie Hoosiers.

2) 10 listopada rozpoczął się krótki okres, w którym seniorzy z High School mogą podpisywać LOI. Jak na razie niespodzianek brak i część albo już to podpisała, a pozostali planują zrobić to w najbliższym czasie.

3) Jelan Kendrick wrócił do składu Memphis już na dobre. W niedawnym spotkaniu sparingowym na boisku spędził 15 minut w tym czasie rzucając 8 punktów.

4) Devoe Joseph został zawieszony przez trenera na czas nieokreślony za złamanie zasad drużyny. Zawodnik Minnesota na pewno będzie pauzował w pięciu spotkaniach. Nie zagra przeciwko Wofford, Siena oraz nie pojedzie na turniej Puerto Rico Tipoff. W ostatnich kilku meczach poprzedniego sezonu notował średnio prawie 15 punktów oraz 3 asysty.

5) Freshman JayVaughn Pinkston, którego imprezowanie skończyło się na wizycie w komisariacie został zawieszony przez uczelnię Villanova. Tym samym na swój debiut będzie musiał poczekać do czasu rozstrzygnięcia sprawy.

6) Na specjalnej konferencji NCAA zostało opublikowane oficjalne logo Final Four w 2012 roku, które wygląda dość słabo.


6) Zmian i przenosin między konferencjami ciąg dalszy. Miejsce Boise State, Fresno State i Nevada w WAC od sezonu 2011-12 zajmą Denver University, Texas-San Antonio i Texas State.

7) Zwykle nie zajmuję się koszykówką kobiet, ale tak na mecz przyszedł ubrany trener Morehead State:

Brak komentarzy: