14 lis 2010

Isaiah Thomas - wasz nowy ulubiony zawodnik

Isaiah Thomas lubi dużo mówić, o czym powinniście już widzieć i często mówi/piszę zanim pomyśli, co jego słowo czyni jeszcze ciekawszymi. Nie wiem co na to trener Washington, ale mi się to coraz bardziej podoba.

Co w ostatnim czasie Thomas miał do powiedzenia?

Zaczęło się od zamieszania wokół Terrence'a Jones'a, który początkowo zapowiedział, że będzie grał dla Huskies, a ostatecznie wybrał Kentucky. (cytaty z jego Twittera)
"I hope we play KENTUCKY nxt yr n the Maui classic. All I gotta say is ITS BOUT TO GO DOWN ... A BARK over a meow ne day."
"Ha Im not mad. There no reason I should be mad. I respect Tjones n the wildcats. I jus want 2 play them so please people who hatin fall back"
Na tym oczywiście się nie skończyło, bo pisał dużo więcej, m.in.:
"That jus sounds so weird to me. who wants to be BIG and BLUE? Like the avatar? Or the blue dudes that use to be n those commercials lol??"
"To be honest BIG BLUE NATION I really don't think ur coach is coming back!! ... My coach is here 4 10 more YRS hahaha yessssss."
Ostatnio zaś został poproszony przez ESPN The Magazine o napisanie co myśli o innych drużynach z konferencji PAC-10 i ponownie mnie nie zawiódł.
O Arizona State: "I don't even know who's on that team anymore. They're slow. They play so slow it's draining to play against them."
O USC: "I think of Reggie Bush and football when I think of that school, not basketball. I don't even know who their coach is."
O Oregon State: "Craig Robinson, Obama's brother-in-law. That's all I think about with them."
Brzmi bardzo lekceważąco, ale wiecie co? Dużo się nie pomylił. USC, Oregon State i Arizona State należą ostatnio do naprawdę słabych ekip i w tym roku nie powinno być inaczej. A najczęściej kojarzymy ich dzięki różnym pozaboiskowym sprawom.

Najlepsze w tym wszystkim jest jednak fakt, że oprócz tego, że Thomas dużo gada na boisku robi swoje. W zeszłym sezonie notował średnio 16.9pkt, 3.9zb oraz 3.2as i w tym nie powinno być inaczej. Nie ważne z kim przyjdzie mu się zmierzyć. On będzie gotowy.

Brak komentarzy: