15 lis 2010

Wokół parkietów - Kelly, Willis

1) Drużyna Kansas State wygrała swoje pierwsze spotkanie w sezonie, jednak podkoszowi wypadli dość słabo (mówiąc delikatnie). Wszystko za sprawą braku Curtisa Kelly'ego. Trener Frank Martin zdecydował się nie nie wypuszczać swojego najlepszy wysokiego i ten całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Powodem takiej decyzji był brak zaangażowania na treningach w ostatnich dwóch tygodniach. Jak zapowiada coach KSU Kelly nie zagra również w meczu z Virginia Tech.

2) Kara Tre'Vona Willisa został wydłużona o kolejne spotkanie, tym samym ominie go drugi mecz sezonu z Southeastern Louisiana. Mimo, że obecnie brak szczegółów na temat ewentualnego kolejnego wydłużenia zawieszania, w spotkaniu z Wisconsin UNLV prawdopodobnie wystąpi już w pełnym składzie.

3) Jeff Bzdelik nie ma łatwego początku w Wake Forest. Po dość sensacyjnej porażce z Stetson kontuzji nabawił się Freshman Tony Chennault i czeka go od 8 do 10 tygodni przerwy. Zawodnik Demon Deacons w debiucie w 13 minut gry miał 6pkt i 3as.

4) Kibice Baylor przyzwyczaili się do efektownych akcji. W przyszłym sezonie nie będzie inaczej, tym bardziej że do drużyny dołączyć ma Deuce Bello, który niedawno pozwolił sobie na taką akcję podczas jednego ze spotkań w szkole średniej:


Taki wsad podczas meczu niezależnie od rywala zawsze robi wrażenie.

5) Nowy sezon, ale stare zwyczaje. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń z ostatnich dni, czyli College Hoops Facts odc.1.

Brak komentarzy: