24 lis 2010

Wyniki NaCzAAsie - 24.11.2010

• Ohio State, Pittsburg, Kansas, Purdue, Missouri, Florida, Memphis, Illinois, Texas, Butler i North Carolina zgodnie z planem wygrali swoje spotkania.
  • Także Duke nie pozostawiło żadnych złudzeń Kansas State zwyciężając 82:68. Kyrie Irving miał 17pkt, 6as i 5zb, a Nolan Smith 17pkt, 5zb i 4as. Najlepszym graczem Wildcats był... Curtis Kelly - 19pkt i 6zb.
  • Kemba Walker prowadzi swój zespół od zwycięstwa i tym razem jego Connecticut pokonało Michigan State 70:67. Lider Huskies rzucił 30 punktów, ale warto także odnotować udany występ Alexa Oriakhi - 15pkt i 17zb. Dla Spartans Draymond Green zdobył 22pkt, 12zb, 5as i 3bl.
  • Elias Harris w końcu zagrał na miarę oczekiwań zdobywając 19pkt, 8zb oraz 3as i Gonzaga pokonała Marquette 66:63. Warto jednak odnotować, że to celne rzuty osobiste Stevena Gray'a (20pkt, 6zb) w końcówce meczu zapewniły zwycięstwo Bulldogs. Jimmy Butler z Golden Eagles zanotował 22 oczka i 6zb.
  • Kentucky uporało się z Washington 74:67. Brandon Knight rzucił 24pkt, ale ponownie najlepszym graczem Wildcats został Terrence Jones notując 16pkt, 17zb i 4bl.
  • Ryan Rossiter (Siena) przeciwko Butler zdobył 26pkt i 15zb.
  • Rzucając 35 punkty (13/16 z gry, 3/4 za trzy, 6/6 z osobistych) Klay Thompson poprowadził Washington State do zwycięstwa nad Portland 84:68.
  • Kamil Gawrzydek na boisku spędził 8 minut w tym czasie zdobywając 2 pkt, 2 zbiórki oraz blokując 3 rzuty rywali.
  • Paweł Kiełbasa oddał 3 niecelne rzuty oraz zebrał jedną piłkę w 10 minut gry.
  • Robert Lewandowski w 23 minuty zdobył 12pkt, 8zb i 2prz.