22 paź 2011

Wokół parkietów - Ezeli, Bradley

1) Za przyjmowanie nielegalnych korzyści w postaci obiadu i zapłaty za pokój w hotelu na 6 spotkań zawieszony został Festus Ezeli. Zawodnik Vanderbilt może brać udział w meczach sparingowych, jednak w sezonie zadebiutuje dopiero 28 listopada. W poprzednich rozgrywkach notował przeciętnie 13pkt oraz 6.2zb i był najlepszym podkoszowym Commodores.

2) Nowy trener Texas A&M Billy Kennedy zmaga się z problemami zdrowotnymi i od pewnego czasu jest na urlopie. Nie wiadomo dokładnie, co jest przyczyną jego absencji, ale w najgorszym wypadku może opuścić nawet całą pierwszą cześć sezonu. Do jego powrotu treningi prowadzić będą asystenci.

3) Michael Bradley, który dla dobra drużyny (przyjście Drummonda) zrezygnował ze stypendium sportowego, doznał urazu prawej kostki i będzie zmuszony pauzować około 6 tygodni.

4) Do gry dopuszczony został Adjehi Baru, czyli #40 zawodnik "Class of 2011" według Scout.com. Jest to świetna wiadomość nie tylko dla samego gracza, ale przede wszystkim drużyny Charleston (niektórzy tego szczęścia nie mieli). Nie często się bowiem zdarza, by taki zawodnik wybierał stypendium uczelni z małej konferencji.

5) Tony Wroten przeszedł w czwartek niegroźny zabieg prawego kolana i teraz czeka go krótki okres rehabilitacji. Ze słów samego zawodnika Huskies wynika, że do gry będzie już zdolny na początku listopada.

6) J.T. Terrell, który po zatrzymaniu w wakacje zdecydował się na zmianę uczelnie znalazł nowy zespół. Najbliższe rozgrywki spędzi w Junior College, a od sezonu 2012-13 dołączyć ma do USC. Co ciekawe w zespole Trojans jest także jego były kolega z Wake Forest Ari Stewart, który na transfer zdecydował się w kwietniu tego roku.

Brak komentarzy: