13 paź 2011

Wokół parkietów - Jack, Dedmon

1) Kadeem Jack przygotowują się do sezonu doznał kontuzji prawej stopy i jak się okazało niezbędna była operacja. Teraz czekają go 3-4 miesiące przerwy i na swój debiut w Rutgers jeszcze trochę poczeka. Przypomnę, że utalentowany skrzydłowy Scarlet Knights w poprzednich rozgrywkach nie wystąpił, po tym jak nie został dopuszczony do gry w pierwszym semestrze sezonu 2010-11. W "Class of 2010" należał do grona 50 najlepszych graczy.

2) Marquis Rankin, który od tego sezonu zasilił uczelnie Virginia Tech przeszedł niedawno operacje lewego kolana i będzie zmuszony pauzować od 6 do 8 tygodni. Do kontuzji doszło podczas jednego z treningów, a operacja miała na celu oczyszczenie chrząstki.

3) We wtorek Dewayne Dedmon złamał prawą rękę i w rezultacie czeka go przerwa 4-6 tygodni. Niemal pewne jest, że zawodnik USC opuści pierwszy mecz sezonu przeciwko Cal State Northridge, a w najgorszym wypadku może nie zagrać nawet w 7 meczach. Zgodnie z zapowiedziami trenera Trojans Dedmon miał być podstawowym centrem w zespole.

4) Negus Webster-Chan początkowo wybrał stypendium Louisville, ale w kwietniu ze swojej decyzji się jednak rozmyślił. Niedawno poszukiwania nowej uczelni się zakończyły, a sam zawodnik zapowiedział, że od sezonu 2012-13 będzie grał w Missouri. W 2010 roku wraz z reprezentacją Kanady zdobył brąz na Mistrzostwach Świata do lat 17.

Brak komentarzy: