18 wrz 2011

Wokół parkietów - O'Brien, Thomas

1) Parkiet na obiekcie Comcast Center uczelni Maryland w najbliższym czasie otrzyma nazwę na cześć Gary'ego Williamsa, który niedawno zakończył trenerską karierę. Uroczystość odbędzie się 9 grudnia, a swój pierwszy mecz na nowym parkiecie Terrapins rozegrają 14 grudnia z Florida International.

2) Jake O'Brien z Boston University przeszedł drugą operację stopy i w rezultacie opuściły cały najbliższy sezon. Skrzydłowy Terriers w poprzednich rozgrywkach zdobywał średnio 10.9pkt i 5.5zb w 27min gry.

3) Jeszcze nie tak dawno Shaquille Thomas był jednym z czterech zawodników z NIA Prep niedopuszczonych do gry w najbliższym sezonie. #78 gracz rankingu Scout.com, był jednocześnie najlepszy z tego grona. Teraz jednak wiemy, że Freshman Cincinnati zgodę od NCAA już otrzymał.

4) Aż trzech zawodników St. John’s Amir Garrett, Jakarr Sampson i Norvel Pelle oficjalnie nie zostało "wyczyszczonych" przez NCAA. Tym samym nie zobaczymy ich w składzie Red Storm co najmniej w pierwszym semestrze sezonu 2011-12. Jest to ogromna strata dla trenera Steve'a Lavina, który i tak miał przed sobą bardzo ciężki rok.

5) Adam Woodbury postanowił pozostać blisko domu i wybrał stypendium uczelni Iowa. Według Scout.com w rankingu "Class od 2012" zajmuje #47 pozycje.

6) #50 zawodnik tego samego rankingu Jerami Grant zdecydował się na grę w Syracuse.

7) Alex'a Caruso, czyli zawodnika numer #75 od sezonu 2012-13 zobaczymy w składzie Texas A&M.

Brak komentarzy: