6 wrz 2011

John Calipari robi to, w czym jest najlepszy

Chyba nie muszę przypominać jakich zawodników Calipari sprowadził do Kentucky. Jeśli chodzi o rekrutacje prawdopodobnie nie ma lepszego. Choć można wiele mu wytknąć, choć często budzi sporo kontrowersji jego znajomości, status gwiazdy powoduje, że praktycznie co roku dostaje tego kogo chce. I choć jeszcze żaden zawodnik z "Class of 2012" nie poinformował o wyborze Kentucky kibice Wildcats mogą spać spokojnie. 

Podczas corocznego Big Blue Madness, czyli pierwszego otwartego treningu dla fanów, kampus Kentucky odwiedzi wyjątkowe grono młodych zawodników. 

"Class of 2012"
#1 Shabazz Muhammad
#11 DaJuan Coleman
#13 Archie Goodwin
#16 Alex Poythress
#22 T.J. Warren
#28 Willie Cauley

"Class of 2013"
#4 Andrew Harrison
#6 Chris Walker
#7 Aaron Harrison

"Class of 2014"
#3 Dakari Johnson

A nie wykluczone, że powyższa już imponująca lista jeszcze się powiększy.  

Dla nieco mniej wtajemniczonych pozwolę sobie wspomnieć, że na Midnight Madness zapraszani są najważniejsi rekruci dla trenera. To właśnie tego dnia na zawodniku można zrobić największe wrażenie, a już tym bardziej jeśli jest się w Kentucky. 

Na hali będzie ponad 20 tysięcy szalonych fanów, na trybunach pojawi się zapewne kilku byłych graczy, a możliwe że będzie też raper Drake i/lub dobry znajomy Coacha Cala. LeBron James. Nie zdziwcie się więc, jeśli w przyszłości wszystkich wymienionych zawodników zobaczymy właśnie w koszulce Wildcats. 

Brak komentarzy: