27 wrz 2011

Kolejne doniesienia dotyczące zmian w konferencjach

Wspominałem przy okazji ostatniego wpisu na ten temat, że to nie koniec zmian. Po decyzji Pac-12 wszystko jednak nieco zwolniło. Wciąż jednak informacji i plotek nie brakuje, dlatego poniżej szybki podsumowanie, co nowego:

  • Komisarze i prezydenci uczelni z Big East postanowili, że Syracuse i Pittsburgh muszą pozostać w konferencji jeszcze przez 27 miesięcy, czyli do zakończenia sezonu 2013-14.
  • Dodatkowo władze Big East poważnie poszukują nowych uczelni, które mógłby dołączyć do konferencji. W grę wchodzi głównie dodanie drużyn footballowych, ale nie wykluczone jest również przegarnięcie wszystkich dyscyplin. Wśród wymienianych uczelni wspomina się - East Carolina, Navy, Memphis czy Central Florida. Liczba nowych szkół/drużyn będzie zależała od dalszego rozwoju sytuacji:
  • Uczelnia Connecticut wciąż bardzo chciałaby dołączyć do ACC, a z Big East na podobny krok skusić mogą się Notre Dame albo Rutgers.
  • Podczas gdy Rick Pitino na swoim blogu wspomina o ratowaniu Big East i zachęca nawet do zaproszenia uczelni Temple, jego Louisville ma na stole propozycje z Big 12.
  • Big 12 rozważa dodanie również innych uczelni i wymienia się tu między innymi - TCU, BYU, Air Force i Boise State.
  • Zaproszenie Missouri do konferencji SEC wciąż jest aktualne, ale na chwile obecną wszystkie 9 uczelni z Big 12 stara się ratować konferencje. Niedawno podpisano umowę pozwalającą przez 6 najbliższych lat transmitować mecze wszystkich uczelni nawet po zmianie konferencji.

Czekamy na kolejne informacje. 

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nonetheless, done skillfully over a long period of time, two colluding players can gain an advantage over the rest of the table.
If you are new to copying PS3 games and you don’t yet know how
to do this you will be pleased to know that the process has now been made very easy by the availability of reliable copy software which can be
downloaded. You can join the millions of people who play online bingo.Check out my web blog :: online spielen

Anonimowy pisze...

For some people, renting those games was another
option, which yet again burns a hole in their pocket. You will eventually run into the Download Location menu
with two options: Wii System Menu and SD Card. Even when things seem hopeless, Kiko's narration provides some great comedy relief.

Also visit my blog post - kostenlos spiele spielen