27 gru 2010

Zapowiedź tygodnia...

...czyli mecze, które warto obejrzeć.

Zauważyłem ostatnio, że jest potrzeba na tego typu wpis, dlatego poniżej wybrane, najlepsze spotkania wraz z krótkim uzasadnieniem. 

Poniedziałek

2:20 - Connecticut vs. Pittsburgh - w tym meczu okaże się ile jest w stanie zdziałać sam Kemba Walker. Za sprawą jego świetnej gry UConn udało się już pokonać Kentucky, czy Michigan State. Teraz jednak będzie miał przed sobą lepiej zbilansowaną drużynę z Ashtonem Gibbsem i Bradem Wanamakerem na czele.

Wtorek

1:00 - Minnesota vs. Wisconsin - zapowiada się wyrównany pojedynek dwóch ciekawych ekip, w których kluczowymi zawodnikami są podkoszowi.

Środa

1:00 - Georgetown vs. Notre Dame - Austin Freeman i spółka kontra Tim Abromaitis. Choć notowania Hoyas stoją wyżej Notre Dame potrafi zaskakiwać.

3:00 - Marquette vs. Vanderbilt - oba zespoły w tym sezonie grają znacznie lepiej niż się spodziewano. Zapowiada się ciekawe widowisko z Jimmy'em Butlerem i Johnem Jenkinsem w rolach głównych.

4:30 - Washington vs. USC - choć faworytem tego meczu jest prowadzony przez Isaiah Thomas zespół Huskies. Gracze USC w tych rozgrywkach sprawili nie jedną sensację, między innymi pokonując ostatnio Tennessee.

5:00 - Washington State vs. UCLA - jeden z lepszych strzelców Klay Thompson zmierzy się z coraz lepiej grająca drużyną Bruins, w której na pierwszym planie są zawodnicy podkoszowi.

Czwartek

1:00 - Temple vs. Villanova - trio obwodowych prowadzone przez Corey'a Fishera zmierzy się z jedną z lepiej broniących drużyn w NCAA.

2:00 - Old Dominion vs. Missouri - warto obejrzeć zbilansowaną ekipę Tigers. Tym bardziej przeciwko wymagającemu rywalowi.

Piątek

18:00 - Louisville vs. Kentucky - naszpikowany utalentowanymi zawodnikami zespół Wildcats zmierzy się z Cardinals, którzy jeszcze nie przegrali. Zapomnijcie o zabawie sylwestrowej, bo ten mecz trzeba będzie zobaczyć!

18:00 - Northwestern vs. Purdue - John Shurna kontra JaJuan Johnson i E'Twaun Moore.

22:00 - Minnesota vs. Michigan State - choć to Spartans mają bardziej utalentowanych zawodników, na boisku to Golden Gophers prezentują się znacznie lepiej.

22:00 - Xavier vs. Florida - przeciwko Tu Holloway zazwyczaj gra świetnie i dlatego warto zobaczyć w spotkaniu z Gators. Zapowiada się pojedynek dwóch rzucających "jedynek".

Sobota

17:00 - West Virginia vs. Marquette - kolejny pojedynek z udziałem Jimmy'ego Butlera oraz świetnego (w tym sezonie) Casey'a Mitchella.

21:30 - Notre Dame vs. Syracuse - Rick Jackson powinien zagrać jeden z lepszych meczy.

Niedziela

0:00 - Wisconsin vs. Illinois - po serii dwóch porażek Demetri McCamey będzie bardzo zmobilizowany, jednak tak naprawdę mecz rozstrzygnie się pod koszem, gdzie Mike Tisdale zmierzy się z Jonem Leuerem.


Ciekawych spotkań jest znacznie więcej, jednak ja starałem się wybierać te z udziałem czołowych ekip i zarazem zapowiadające się na najbardziej wyrównane. 

Brak komentarzy: