18 gru 2010

Archiwum, którego nie ma NBA

Jak pewnie wiecie uwielbiam NCAA i wszystko co z tym związane. Mecze, zawodników, emocję, oprawę itd. Uwielbiam też, że NCAA nie zapomina o swoich fanach.

Jak co roku CBS wspólnie z ligą uruchamia March Madness od Demand, czyli możliwość obejrzenia wszystkich spotkań Turnieju na żywo lub z odtwarzania. Dodatkowo, nawet teraz można obejrzeć wszystkie mecze z ubiegłorocznej edycji MM, a wystarczy jedynie wejść na stronę mmod.ncaa.com.

Oczywiście to nie wszystko i w poprzednie wakacje liga uniwersytecka poszła o krok dalej i uruchomiła NCAA Vault. Dzięki niemu możemy obejrzeć wszystkie spotkania od Sweet 16 od 2000 roku. Całe mecze, highlighty, najlepsze akcje itd. Po prostu klikamy - vault.ncaa.com

Śladami NCAA poszła konferencja ACC i tak oto powstał niedawno ACC Vault. Wybrane mecze od 1983 roku wraz ze wszystkimi dodatkami do znalezienia na stronie vault.theacc.com. Na stronie znajdują się głównie spotkania z turniejów, jednak naprawdę warto tam zajrzeć, zresztą jak na każdą z wymienionych tutaj stron. 

A to wszystko ZA DARMO! Beat that NBA!

Brak komentarzy: