24 lis 2011

Wyniki NaCzAAsie - 24.11.2011

• Kentucky wysoko pokonało Radford 88:40, a 17pkt, 8zb i 3bl miał Terrence Jones.
  • Ohio State rozprawiło się z Virginia Military 107:74. William Buford uzbierał 23pkt, 6as i 3zb, a Jared Sullinger dołożył 17pkt i 12zb. W Keydets 21 oczek zdobył Keith Gabriel.
  • Syracuse poradziło sobie z Virginia Tech 69:58. Kris Joseph zanotował 20pkt i 10zb, a Brandon Triche dodał 18pkt i 6as. W Hokies Jarell Eddie miał 17pkt, 5as i 4zb.
  • W najciekawszym spotkaniu nocy ekipa Duke pokonała Kansas 68:61. Mason Plumlee zdobył 17pkt i 12zb, a Ryan Kelly dołożył 17pkt, 3zb i 3as. Dla Jayhawks Thomas Robinson zanotował 16pkt i 15zb.
  • Memphis po dogrywce uległo Georgetown 88:91. Do zwycięstwa Hoyas poprowadziła dwójka Jason Clark (26pkt, 3zb) i Henry Sims (24pkt, 8zb, 5as). W Tigers 22pkt i 4zb miał Will Barton, a Joe Jackson dodał 20pkt, 6zb i 3as.
  • Zespół Baylor pewnie pokonał Texas-Arlington 75:65. 17pkt, 11zb i 6as uzbierał Quincy Miller, a 16 oczek dorzucił Pierre Jackson. W Mavericks 21 oczek miał LaMarcus Reed III.
  • Alabama wygrała z Alabama A&M 82:45, a Charles Hankerson Jr. popisał się 16pkt, 9zb i 5prz. W pierwszej połowie z powodu urazu kolana boisku musiał opuścić Tony Mitchell.
  • Drużyna Michigan poradziła sobie z UCLA 79:63. Zack Novak zdobył 22pkt i 3zb, a Tim Hardaway Jr. miał 20pkt, 4zb i 4as. W Bruins wyróżnił się Travis Wear notując 16pkt.
  • Arizona przegrała z San Diego State 57:61, a do zwycięstwa Aztecs poprowadził Chase Tapley notując 17pkt, 4as i 3zb. W Wildcats 14pkt i 9zb uzbierał Solomon Hill.
  • Michael Glover zdobył 34pkt i 15zb, a Scott Machado dołożył 33pkt, 10as, 5zb i 4as w wygranym po dwóch dogrywkach meczu Iona z Saint Joseph's 104:99.
  • W przegranym po dogrywce meczu z Colorado 73:76 Michael Lyons z Air Force popisał się 31pkt i 7zb.
  • Karol Gruszecki na boisku spędził 3 minuty notując 1 zbiórek oraz oddając 1 niecelny rzut.
  • Kamil Jantoń w 12 minut gry zdobył 0pkt (0/2 za 1), 3zb, 1prz oraz 1 stratę i 2 faule.
  • Jakub Kuśmieruk uzbierał 5pkt (2/4 za 2, 1/2 za 1), 3zb, 1as, 1bl oraz 2 straty i 2 prz w 16 minut gry. Idaho State uległo Loyola Marymount 76:79.