7 cze 2011

Wokół parkietów - Staten, Breunig

1) Po kilku przygodach Juwan Staten ostatecznie zdecydował się na grę w West Virginia. Najlepszy podający konferencji A-10 postanowił odejść z Dayton gdy dowiedział się o przenosinach swojego trenera. Początkowo wybrał Penn State, ale i tutaj miała miejsce podobna sytuacja, a trener Ed DeChellis przeniósł się do Navy. Tym samym Staton od sezonu 2012-13 przez trzy kolejne lata będzie reprezentował zespół Mountaineers. W zakończonych rozgrywkach zdobywał średnio 8.5pkt, 5.4as i 2.1zb.

2) Martin Breunig poszedł śladami Sterlinga Gibbsa i ostatecznie w Maryland nie zagra. Jeden z niewielu dostępnych zawodników "Class of 2011" wybrał grę dla Lorenzo Romar w uczelni Washington.

3) Amir Garrett, czyli zawodnik numer #80 "Class of 2011" poważnie rozważa grę w baseball. Co ciekawy Garrett cieszy się sporym zainteresowaniem i ma szanse na wysoki wybór w Drafcie MLB. Obecnie nie wiemy jak potoczy się jego kariera, bo w grę chodzi uprawianie dwóch sportów na raz na uniwersytecie Saint John's, ale dokładniejszy opis sytuacji można znaleźć na stronie SI.com.

4) Konferencja Mountain West ma nowe logo. Cała akcja promocyjna kosztowała 250 tys. $ i śmiało można powiedzieć, że sporo przepłacili. Zobaczcie sami.


5) Drużyna Towson poszła śladami Oregon i na najbliższy sezon przygotowała nowy parkiet. W ich przypadku nie będzie jednak aż tak odważny.


Brak komentarzy: