4 cze 2011

Cytat dnia - Perry Jones

Postanowiłem rozpocząć nową serie wpisów, w której jak łatwo się domyślacie będę umieszczał ciekawe (moim zdaniem) cytaty. Oczywiście podobne posty nie będą ukazywały się codziennie, a raczej raz na jakiś (dłuższy) czas. 

W pierwszym wydaniu padło na Perry'ego Jonesa, który jeszcze raz skomentował swoją decyzję o pozostaniu na kolejny sezon w NCAA.

"I'm not ready to move onto that next level yet and to have that lifestyle. I'm 19. I know I could be a top-five pick. I know I could make a lot of money. If I'm not ready next year either, then I'm not ready next year."

I jak tu nie lubić takiego zawodnika? Przede wszystkim cieszy jednak fakt, że z roku na rok do ligi przychodzi coraz więcej rozgarniętych graczy, dla których NCAA nie jest tylko krótkim przystankiem w drodze do NBA. Coraz więcej zawodników dostrzega coś więcej w lidze uniwersyteckiej i jak wspominałem już wcześniej to nie tylko lockout spowodował, że tak wielu pozostało na kolejny sezon.

Przy okazji polecam przeczytać wszystkie wypowiedzi Jonesa, bo ciekawych cytatów jest znacznie więcej.

"Somebody tweeted me that I could be top eight in the draft," "I tweeted back, 'I want to be No. 1.' That's where the hard work and dedication come in."

Brak komentarzy: