15 lis 2011

Wyniki NaCzAAsie - 15.11.2011

• Connecticut uporało się z Wagner 78:66. Shabazz Napier zdobył 21pkt i 3prz, a Jeremy Lamb dodał 20 oczek i 7 zbiórek.
  • Syracuse pokonało Manhattan 92:56, a 17 punktów, 5as i 3prz miał Dion Waiters. Po 15 oczek dorzucili Kris Joseph i James Southerland, a w zespole Jaspers z 15pkt i 5zb najlepiej wypadł George Beamon.
  • Alabama wygrała z Oakland 74:57. 18pkt, 5zb i 2bl miał JaMychal Green, a Tony Mitchell dodał 12pkt, 9zb i 4as. Dla Grizzlies 16 punktów rzucił Reggie Hamilton.
  • Michigan poradziło sobie z Towson 64:47, a 15 punktów zdobył Tim Hardaway Jr. W Tigers 16 oczek i 10 zbiórek miał Robert Nwankwo.
  • Marquette pokonało Norfolk State 99:68. Jae Crowder miał 25pkt, 10zb, 4as i 3prz, a Darius Johnson-Odom dodał 23pkt i 6as. 19pkt i 5zb w Spartans uzbierał Chris McEachin.
  • Freshman Kevin Pangos zdobywając 33pkt i 6as poprowadził Gonzaga do zwycięstwa nad Washington State 89:81. Dla Cougars 17pkt, 8zb i 4as zanotował Brock Motum.
  • Florida State bez problemów poradziła sobie z UCF wygrywając 73:50. 18pkt, 11zb i 3bl uzbierał Bernard James, a 15pkt, 5zb i 3as miał Michael Snaer. Powracający do składu Knights Marcus Jordan zapisał na swoim koncie 11 oczek.
  • Missouri pokonało Mercer 81:63, a 22pkt, 5prz, 4as i 3zb zdobył Phil Pressey. 19 oczek dla Bears zanotował rezerwowy Jibri Bryan.
  • Victor Rudd z South Florida zdobył 30pkt i 3as w wygranym meczu Marist 81:67.
  • Kyle Vinales z Central Connecticut State rzucił 39 punktów (nowy rekord sezonu) w przegranym po dogrywce spotkaniu z Niagara 93:102
  • Olek Czyż na boisku spędził 20 minut, w tym czasie zdobywając 3 punkty (0/4 z gry, 3/6 za 1), 5 zbiórek, 1 przechwyt oraz 1 stratę i 2 faule. Nevada przegrała z UNLV 67:71.
  • Jakub Kuśmieruk uzbierał 10 punktów (4/7 z gry, 2/5 za 1), 6 zbiórek, 2 bloki, 2 straty i 2 faule w 23 minuty. Idaho State uległo North Dakota 47:63.